Eliška zazpívá ve finále Sanrema Junior

Velkého úspěchu dosáhla naše žačka Eliška Marková, když se probojovala do národního finále Mezinárodního dětského pěveckého festivalu Sanremo Junior, které proběhne ve středu 22. února 2017 v pražském divadle Hybernia.

Velkého úspěchu dosáhla naše žačka Eliška Marková, když se probojovala do národního finále Mezinárodního dětského pěveckého festivalu Sanremo Junior, které proběhne ve středu 22. února 2017 v pražském divadle Hybernia.

Eliška prošla náročným sítem dvou základních kol, které se konala v průběhu října v Praze. Svým podáním písně On My Own z muzikálu Bídníci, zaujala porotu natolik, že postoupila do národního finále. Finalisté pak absolvovali v měsících lednu a únoru náročnou přípravu, natáčení medailonků, pódiové zkoušky, ale i setkání s populárním hercem Janem Čenským, který bude soutěž moderovat.

Zájemci mohou Elišku podpořit i přímo na místě, vstupenky jsou k dispozici zde.

Eliško, „zlom vaz“!

Text. K. Handlíř, Foto: T. Marek

Archivy