Krnov bude hrát 1. šachovou mládežnickou ligu

V sobotu 11. února se uskutečnil v SVČ Méďa Krnov Krajský přebor 6 – členných družstev starších žáků. Vynikající výsledek se podařil našemu KTCM, který v závěrečném infarktovém utkání s TJ Slovanem Havířov udržel neporazitelnost a tím si zaslouženě vybojoval postup do 1. ligy mladšího dorostu. Od příští šachové sezony bude společné družstvo M. Albrechtic a Krnova, pod hlavičkou TJ Lokomotiva hrát soutěž, o které se nám ještě před 3 lety ani nesnilo. Krnovský mládežnický šach má zaděláno na skvělou budoucnost.

průběh turnaje: http://chess-results.com/tnr262957.aspx?lan=5

konečné pořadí