Maškarní rej

Děti ze 4.oddělení ŠD si ve čtvrtek 9.3. užily svůj maškarní rej. Děti se proměnily na Kočičí Princeznu, Elzu, Annu, želvu, Zorra, piráta i slavného lovce Pampaliniho, nechyběl i vodník nebo zebra a spousta dalších karnevalových masek, které si děti připravily.

HALÓ PANE KARNEVALE,
RAČTE DÁLE, RAČTE DÁLE.
ELCE PELCE DO PEKELCE,
ROLNIČKY A KOTRMELCE.
MÁME VŠECHNO NA MÍRU,
Z KREPOVÉHO PAPÍRU.
ABRAKA DABRAKA KOUZELNICE,
KARKULKA, ŠAŠEK, TANEČNICE.
VŠICHNI VÁS ZVEM
HEJ, HEJ, HEJ,
NA MAŠKARNÍ REJ!

Děti ze 4.oddělení ŠD si ve čtvrtek 9.3. užily svůj maškarní rej. Děti se proměnily na Kočičí Princeznu, Elzu, Annu, želvu, Zorra, piráta i slavného lovce Pampaliniho, nechyběl i vodník nebo zebra a spousta dalších karnevalových masek, které si děti připravily.

A tak se tančilo, rejdilo, ale i soutěžilo. Nejen, že děti musely být ohebné a zručné při soutěžích v družstvech, ale musely i přemýšlet, protože skládat „ jelito, medvěda, klauna“ a další slova ze samých poházených písmenek, nemuselo být pro prvňáčky úplně jednoduché, ale zvládly to výborně.

Po závěrečných tancích na děti čekala samozřejmě malá odměna a radost dětí z netradičně stráveného odpoledne v družince.

Text a foto: Okapalová L.

Archivy