Soutěž mladých zoologů

Oblíbená soutěž mladých zoologů pořádaná zoologickou zahradou Ostrava, která se koná dvakrát ročně, je opět tady. Letošní jarní kolo je zaměřeno na téma Korálové útesy. Pro velký zájem proběhlo v pátek 10.3. školní kolo, kterého se zúčastnilo celkem 7 družstev ze II. kategorie 8.- 9.ročníků.

Oblíbená soutěž mladých zoologů pořádaná zoologickou zahradou Ostrava, která se koná dvakrát ročně, je opět tady. Letošní jarní kolo je zaměřeno na téma Korálové útesy. Pro velký zájem proběhlo v pátek 10.3. školní kolo, kterého se zúčastnilo celkem 7 družstev ze II. kategorie 8.- 9.ročníků.

Ve školním kole této soutěže uspěla tato družstva:

1. družstvo: Vlasáková, Slováčková, Schindlerová, Gadasová, Kubaníková
2. družstvo: Boková, Míčková, Ječmenová, Studničková, Šťastná
3. družstvo: Odstrčilová, Zembinská, Theuerová, Fojtíková, Krempelová
4. družstvo: Plucnarová, Fišarová, Galuzska,

Všechna čtyři družstva postupují do krajského kola, které se bude konat 23.3. v Zoo Ostrava. Všem účastníkům děkujeme a postupujícím držíme palce při reprezentaci naší školy v Ostravě.

Text a foto: Petlachová V.