4. mezinárodní turnaj – výsledky

V Polsku jsme tuto sezónu byli na turnaji naposledy. Celý seriál pěti turnajů se zakončí 1. dubna v Krnově – bude vyhlášeno celkové pořadí. Turnaje se z našeho oddílu zúčastnilo 18 dětí, stupně vítězů se v tomto česko-polském seriálu turnajů většinou opakují, tak Vás nechám, abyste si výsledkové listiny prošli sami. Některé děti byly zklamané, že nedosáhly výsledku, jaký si přály, přesto jim zapálení nechybělo. Turnaje teď máme každý týden, tak je to trošku náročné, a to nás do konce dubna čekají ještě čtyři další, velmi významné, turnaje (dva z nich, ale děláme v Krnově) a některých se týká i šachové soustředění v Polsku. Od května to už turnajová sezóna pomalu končí, to už jsou většinou jen turnaje pro ty, kteří se nominovali na Mistrovství ČR. Na závěr sezóny v červnu nás čeká příjemný, přátelský turnaj v České Vsi (kam jedeme “šachovým vlakem”) a úplně na konci školního roku náš tradiční a věhlasný turnaj rodinných šachových dvojic pod širým nebem na náměstí – o všem Vás budu samozřejmě postupně informovat.

skupina a

skupina b