Kouzla – iluze – magie

Čarování, kouzla a jiné magické triky si užily všechny děti ze školní družiny v zábavném odpoledni, které si pro ně připravil kouzelník Merlin. Krásné kulisy a rekvizity atmosféru pěkně dokreslily a děti si tak připadaly chvílemi jako v pohádkovém světě.

Čarování, kouzla a jiné magické triky si užily všechny děti ze školní družiny v zábavném odpoledni, které si pro ně připravil kouzelník Merlin. Krásné kulisy a rekvizity atmosféru pěkně dokreslily a děti si tak připadaly chvílemi jako v pohádkovém světě. Kouzelník do předvádění triků zapojil i dětské publikum, které si to velmi užívalo. Kouzelnický pomocník Ríša i jeho milé asistentky byli velmi šikovní a kouzlo se žlutou stuhou zvládli na výbornou. Na závěr kouzelnické šou před očima malých diváků vytvářel a modeloval kouzelník Merlin balónkové pohádkové hrdiny, jako např. psa Pluta, mořskou pannu Ariel a nebo úžasnéko králíka Bugs Bunnyho. Všechny děti odcházely s údivem v očích a otázkou „ Jak to všechno udělal“? Odnesly si také na památku balónková zvířátka, která jim kouzelník vymodeloval a spoustu zážitků.

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy