Otevřené hodiny matematiky a čtenářských dílen

Vážení rodiče, zajímá vás, jak probíhá výuka matematiky a čtenářských dílen u nás ve škole? Přijměte naše pozvání na otevřené hodiny, při kterých se můžete blíže seznámit s našim pojetím výuky čtenářské a matematické gramotnosti. Nový rozpis !

Kdo může přijít? Rodiče našich současných i budoucích žáků, pedagogové z jiných škol, zájemci z řad široké veřejnosti.

Na jakou hodinu můžete přijít? Třídu, vyučujícího i hodinu si můžete vybrat v níže zveřejněných seznamech. Hlásit se dopředu nemusíte.

Kdy máte přijít? Přijďte minimálně 10 min. předem přes hlavní vchod a recepci, kde vás naši kolegové nasměrují. Do třídy prosím přicházejte před zvoněním, ať nerušíte výuku.

Otevřené hodiny matematiky v týdnu 17.-21.4. 2017

Otevřené hodiny čtenářských dílen v týdnu 17.-21.4. 2017