Velikonoční strom

V pondělí odpoledne nám opět u školy rozkvetl náš Velikonoční strom. Sněhobílou barvu třešňových kvítků doplnila různobarevná vajíčka, kraslice, zajíčci, kuřátka, slepičky a spousta jiných krásných jarních dekorací. Do výroby ozdob se zapojila téměř polovina dětí ze ŠD.

Vpondělí odpoledne nám opět u školy rozkvetl náš Velikonoční strom. Sněhobílou barvu třešňových kvítků doplnila různobarevná vajíčka, kraslice, zajíčci, kuřátka, slepičky a spousta jiných krásných jarních dekorací. Do výroby ozdob se zapojila téměř polovina dětí ze ŠD. Chtěla bych poděkovat všem rodičům i prarodičům, kteří pomohli inspirovat děti a sami vymýšleli zajímavé a někdy velmi složité výtvarné techniky. Pro všechny děti, které s rodiči pracovaly na výrobě dekorací, připravil  Klub rodičů sladkou odměnu. Malá pozornost poputuje i k šikovnému tatínkovi, který nám pomohl vyzdobit vysokou korunu. Doufám, že ozdobený Velikonoční strom nebude, jako v loňském roce, lákat nenechavé ruce pobertů. Mohou se však přijít inspirovat a pokochat jeho originalitou a krásou. Ještě jednou děkuji všem dětem i rodičům, kteří se do celodružinové akce zapojili.

text a foto: Blanka Šrubařová