Dětský den ve 4. A

Ve čtvrtek 1.6. byl Den dětí a my ze 4. A jsme si ho pořádně užili. Celý den byl sportovní, protože jsme měli dvě hodiny tělocvik a potom jsme šli na vycházku. Když jsme se vrátili po tělocviku do třídy, čekala nás sladká odměna ke Dni dětí.

Ve čtvrtek 1.6. byl Den dětí a my ze 4. A jsme si ho pořádně užili. Celý den byl sportovní, protože jsme měli dvě hodiny tělocvik a potom jsme šli na vycházku. Když jsme se vrátili po tělocviku do třídy, čekala nás sladká odměna ke Dni dětí. Sladká odměna nás potěšila a paní učitelce jsme poděkovali.

Po velké přestávce jsme si vzali batůžky a vyrazili jsme na očekávanou vycházku. Cílem vycházky byl Bezručův vrch (Mohyla). Cestou hřálo sluníčko, ale i přesto jsme kopec na Mohylu vyšlapali. Z Mohyly jsme viděli krásně celý Krnov a udělali jsme si na památku společné fotky. Zpáteční cestu jsme zvolili lesem a zdárně jsme lesní cestou vyšli na Staré Ježnické ulici.

Cestou nazpět jsme se zastavili v obchodě Optimal, který jsme měli nejblíž. V obchodě jsme si mohli koupit dobrotu, která nás osvěžila a dodala sílu. Úspěšně jsme došli ke škole, kde nám zbyla chvilka času na školní hřiště. Náramně jsme si celý den užili.

Zdraví Vás 4. A