Den zdatnosti

Datum: 20.6.2017. Start v 7:30 Hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy.  Počet stanovišť:7. Teplota ve stínu 27 stupňů . Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti.

Datum:20.6.2017.Start v 7:30 Hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy. Počet stanovišť:7. Teplota ve stínu 27 stupňů . Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti. Žáci partnerských tříd postupně společně zvládli stanoviště dopravní výchovy, střelby elektronickou vzduchovkou, vyzkoušeli své znalosti z protipožární ochrany, postavili a složili stan. Na dalších stanovištích hledali cíl s pomocí buzoly a GPS  a poskytovali první pomoc zraněným figurantům – starší m spolužákům. Spolupráce partnerských tříd byla skvělá, úkoly na dlouhé trase všichni (včetně šikovných prvňáčků) zvládli na výbornou, páťáci si výlet užili nejen se svou současnou paní učitelkou, ale i se svým budoucím třídním učitelem. Kolem 13 hodiny jste mohli na potkat při skupiny sice unavených, ale také spokojených dětí, těšících se na zadloužený oběd.

Krátký video dokument

foto, text a video: Hana Wiedemanová