SAH oslavil letní slunovrat vynikajícím výkonem

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 v krásném prostředí zahrady Flemmichovy vily oslavili členové SAHu již tradičně letní slunovrat. V 18:00 se nad Krnovem nesly první krásné tóny skladeb, kterými SAH v repertoáru disponuje. Letos došlo poprvé na situaci, že jsme museli několik skladeb vyřadit, abychom se vešli do plánované délky programu 75 minut.

Ve čtvrtek 22. 6. 2017 v krásném prostředí zahrady Flemmichovy vily oslavili členové SAHu již tradičně letní slunovrat. V 18:00 se nad Krnovem nesly první krásné tóny skladeb, kterými SAH v repertoáru disponuje. Letos došlo poprvé na situaci, že jsme museli několik skladeb vyřadit, abychom se vešli do plánované délky programu 75 minut. Posluchačů bylo poměrně dost a ohlasy na místě i později na internetu byly velmi pozitivní. SAH opět zařadil několik nových skladeb (Kohout – Jan Nedvěd) nebo staronových (Classical Medley).
Děti v SAHu opět dokázaly, jak krásně mohou žáci hrát, a jak kvalitní hudební prezentaci je možné předvést. Stačí k tomu jen pravidelné nácviky a snaha. Děkuji všem účastníkům za odvedenou práci za celý rok a těším se na další koncerty.

Text Martin Kopeček, foto František Paštěka

Archivy