Přijď za námi sportovat, šachovat a matovat :-)

Nábor nových členů mládežnického šachového oddílu TJ Lokomotiva Krnov proběhne ve čtvrtek 14.9. 2017 ve 13:30 hod. v přízemí pavilonu A na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Přijďte si s námi zasportovat, šachovat a matovat. Těšíme se na Vás.

Nábor nových členů mládežnického šachového oddílu TJ Lokomotiva Krnov proběhne ve čtvrtek 14.9. 2017 ve 13:30 hod. v přízemí pavilonu A na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Přijďte si s námi zasportovat, šachovat a matovat. Těšíme se na Vás.

Informace o organizaci šachového kroužku na ZŠ Krnov, Janáčkovo nám. 17 v tomto školním roce:

 • Nepovinný předmět šachy pro prvňáčky bude probíhat v úterý od 14:00 – 14:45 hod. (zahájí činnost 19.9. 2017)
 • Kroužek šachu pro druháky bude probíhat v pondělí od 13:30 – 14:15 hod. (zahájí činnost 18.9. 2017)
 • Hlavní šachový trénink bude probíhat opět každý čtvrtek v učebnách ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, (zahájí činnost 14.9. 2017)
 • První trénink bude 14. 9. (takže tento čtvrtek ještě šachy nejsou!!!!)
 • Děti budou rozděleny do 3 skupin dle šachové zdatnosti a každé se bude věnovat zvlášť její trenér.
 • Harmonogram čtvrtečního tréninku bude vypadat následovně (i s ohledem na rozvrhy jednotlivých ročníků):
  13:30 – 14:45 bude trénink pro 1. – 5. třídy
  14:15 – 15:45 bude trénink pro 6. – 9. třídy
  Ale v podstatě trénink bude probíhat od 13:30 do 15:45 a děti budou chodit ve “svůj” čas po domluvě s trenéry.
 • Pokud Vaše dítě navštěvovalo v minulém školním roce nepovinný předmět v rámci první třídy, popř. hrálo šachy v družině, může navštěvovat  šachový kroužek pro druháky nebo směle přejít do tohoto čtvrtečního hlavního tréninku
 • Děti dostanou na prvním tréninku přihlášku, kterou prosím pečlivě vyplňte, přihláška obsahuje i údaje o příspěvku
 • Pro začátečníky (Nepovinný předmět pro 1. třídy a navazující kroužek šachu pro druháky) je roční příspěvek 200 Kč. Příspěvek pro “kadety” – tedy pokročilé šachisty (a to i ty mírně pokročilé), kteří jsou začleněni do hlavního čtvrtečního tréninku činí pro školní rok 2017/2018 celkem 600 Kč (Reprezentanti KTCM platí 1000 Kč). Platbu je možné rozdělit do dvou částí (300 Kč v září a 300 Kč v lednu,). Ale bez této úhrady se Vaše dítě nemůže stát členem oddílu a bylo by ochuzeno i o účasti na turnajích (min. 4 turnaje ročně pořádáme i v Krnově a jsou hojně navštěvovány hráči z okr. Bruntál i z celého Moravskoslezského kraje). Platební dispozice budou uvedeny na přihlášce, kterou Vám Vaše dítě z prvního tréninku přinese.
 • Začátkem října bychom rodiče všech přihlášených šachistů chtěli pozvat na schůzku a sdělit Vám nejdůležitějsí informace související s činností oddílu i jeho plány na další školní rok.

Informace naleznete také na:

www.zsjnkrnov.cz

www.sachykrnov.cz 

www.facebook.com/sachykrnov

   

Předchozí

Následující

Archivy