6.C ví jak na to

V rámci projektu „Spolu to zvládneme IX“ se naše třída vydala 13.-15. září na adaptační kurz do Železné u Vrbna pod Pradědem. Ráno na nádraží i cesta byla v poklidu. Ale pak to přišlo -základna SVČ Bruntál a Jana. Kdo to nezažil, nepochopí. 

V rámci projektu „Spolu to zvládneme IX“ se naše třída vydala 13.-15. září na adaptační kurz do Železné u Vrbna pod Pradědem. Ráno na nádraží i cesta byla v poklidu. Ale pak to přišlo -základna SVČ Bruntál a Jana. Kdo to nezažil, nepochopí.

Paní Jana a její kolegové Jana 2 a Bob se nám postarali o program, při kterém jsme se o sobě dozvěděli spoustu zajímavých věcí a hlavně jsme poznali naši novou paní učitelku třídní. Po třech dnech odjíždíme jako parta, která ví jak to udělat, abychom si i druhý stupeň užili. Díky

6.C a Monika Veselková

Video z adapťáku

Projekt “Spolu to zvládneme” finančně podpořil Moravskoslezský kraj.

Nejnovější příspěvky
Archivy