Charitativní běh

K mezinárodnímu dni laskavosti se třída 9.M společně s neziskovou nadací “Šance pro jejich život z.s.”, která hledá domov pro opuštěné pejsky a kočičky, rozhodli uspořádat charitativní běh. Proto tedy na této akci nejde primárně o běh, ale o to udělat dobrou věc.

K mezinárodnímu dni laskavosti se třída 9.M společně s neziskovou nadací “Šance pro jejich život z.s.”, která hledá domov pro opuštěné pejsky a kočičky, rozhodli uspořádat charitativní běh. Proto tedy na této akci nejde primárně o běh, ale o to udělat dobrou věc. Klidně tedy přijďte i když nejste zrovna sportovci nebo vezměte své mazlíčky, či kočárky s dětma, protože pro vás budeme mít také připravenou kratší trasu. Dlouhá trať má asi necelé tři kilometry a krátká cca 1000 metrů+ dětská trať cca 500 metrů. Registrace bude začínat v 15:00, v Krnově před zahrádkářskou kolonií, kousek od koupaliště, pokud nevíte, běžte směrem ke koupališti a tam už vás určitě naši organizátoři nasměrují. Akce se koná za jakéhokoliv počasí!!

Archivy