Soutěž mladých zoologů

Oblíbená soutěž mladých zoologů pořádaná zoologickou zahradou Ostrava, která se koná dvakrát ročně, je tady. Letošní podzimní kolo je zaměřeno na téma Lichokopytníci. Pro velký zájem proběhlo ve čtvrtek 2.11. školní kolo.

Oblíbená soutěž mladých zoologů pořádaná zoologickou zahradou Ostrava, která se koná dvakrát ročně, je tady. Letošní podzimní kolo je zaměřeno na téma Lichokopytníci. Pro velký zájem proběhlo ve čtvrtek 2.11. školní kolo, kterého se zúčastnilo celkem 5 družstev z I. kategorie 6.-7.ročníků a 7 družstev ze II. kategorie 8.- 9.ročníků.

Ve školním kole této soutěže uspěla tato družstva:

1. družstvo : J.Stanislav, D. Blaha, D. Antoš, L.Dlouhá, I. Pokorná
2. družstvo : A.Ševčíková, F.Šuly, E.Bikárová, H.Červenková, H. Burkowiczová
3. družstvo : Slováčková, Gadasová, Schindlerová, Kubaníková , Vlasáková
4. družstvo : M.Halířová, T.Halířová, N.Kukelková, S. Kulová, A. Stejskalová

Všechna čtyři družstva postupují do krajského kola, které se bude konat 9. listopadu v Zoo Ostrava. Všem účastníkům děkujeme a postupujícím držíme palce při reprezentaci naší školy v Ostravě.

Na celkové výsledky školního kola se můžete podívat zde.

Text a foto: Petlachová V.

Nejnovější příspěvky
Archivy