Květnová Praha na vlastní oči pro žáky osmých tříd

Už je tady ….. další, již devátý, ročník týdenního pobytu v Praze. Každoročně, v měsíci listopadu, oslovujeme žáky osmých tříd, zda by chtěli, a jejich rodiče, zda by svým dětem umožnili, zúčastnit se týdenního pobytu v Praze.

Už je tady ….. další, již devátý, ročník týdenního pobytu v Praze. Každoročně, v měsíci listopadu, oslovujeme žáky osmých tříd, zda by chtěli, a jejich rodiče, zda by svým dětem umožnili, zúčastnit se týdenního pobytu v Praze.
Vzhledem k náročnosti zajištění ubytování, dopravy a rezervaci všech prohlídek památkových objektů a muzeí, je nutno přihlásit se závazně s dostatečným předstihem. A teď je ta pravá doba !
Pobyt v Praze má výchovně vzdělávací charakter a pro Vás, osmáky, se v letošním školním roce, uskuteční ve dnech 20.5. – 25.5.2018.

Zajistíme Vám:
bohatý kulturní a také velmi náročný program se spoustou kilometrů v nohách
záludné úkoly a pracovní listy k historii i současnosti hlavního města
ubytování v hotelu Aida www.hotelaida.cz/cs s dobrým jídlem – s polopenzí – s bohatými švédskými stoly k snídani a servírovanou teplou večeří o dvou chodech (polévka a hlavní jídlo)
dopravu vlakem do Prahy, po Praze a zpět domů

Ukážeme Vám:
nejdůležitější a nejvýznamnější místa hlavního města Prahy, zajistíme prohlídku nejvýznamnějších památek, např. Pražského hradu s Chrámem svatého Víta a Zlatou uličkou, Valdštejnského paláce se zahradou, prohlídku významných muzeí, např. Národně technického, Židovského, Karlova mostu, čokolády a taky zábavu, např. na Petřín do zrcadlového bludiště, do divadla, mezi voskové figuríny nebo mezi zvířata do ZOO.

Uvidíte Prahu ve dne i v noci, projedete se různými dopravními prostředky.
Všechna zákoutí hotelu a hotelového pokoje Vám ale budou cizí, neboť ranní ptáče dál doskáče a víc uvidí, a proto vyrazíme z hotelu brzy ráno po vydatné snídani (pokud nezaspíte a stihnete ji). Večer se budete vracet unaveni tak, že se vám únavou budou zavírat oči a největším přítelem bude vaše postel (někteří se ani nestihnou vysprchovat).
To vše za předběžnou cenu s ubytováním, dopravou a vstupy jen za 4500,- Kč přičemž Klub rodičů nám ještě navíc hradí dopravu vlakem do Prahy tam i zpět. (vyúčtování proběhne po návratu z Prahy)
Pokud jsme Vás neodradili a spíše dobře navnadili a pokud si troufáte tohle všechno absolvovat, domluvte se spolu s rodiči, vyplňte závaznou přihlášku, podepište a přineste co nejdříve do kabinetu zeměpisu, nejpozději do 12.12.2017.
Přihlášky budou k dispozici v tištěné podobě u třídních učitelů v den třídních schůzek 23.11.2017 nebo si ji můžete stáhnout zde.
Těšíme se na Vás!

Romana Janková za celý kolektiv

Archivy