Vánoční akademie 2017

V úterý 12. prosince v podvečer viděla naše tělocvična spolu se skvělým publikem již několikátý ročník Vánoční akademie, tradičního hudebního a divadelního programu našich žáků. A program to byl opravdu nabitý. Žáci si spolu s učiteli přichystali několik hudebních a divadelních vystoupení. 

V úterý 12. prosince v podvečer viděla naše tělocvična spolu se skvělým publikem již několikátý ročník Vánoční akademie, tradičního hudebního a divadelního programu našich žáků. A program to byl opravdu nabitý. Žáci si spolu s učiteli přichystali několik hudebních a divadelních vystoupení. Poprvé se světelnými efekty vystoupila školní kapela SAH a ruštináři 9. ročníku zahráli úryvky z filmu Titanik. Diváci viděli dvě vystoupení třídy 6.C v angličtině, konkrétně Jacka a fazoli a Hrnečku vař. Třída 6.B se pochlubila zpracováním Lakomé Barky v češtině a vánočně laděný závěr obstarala opět kapela SAH.

Celým večerem skvěle provázeli Jindřich Buřt a Adriana Slováčková z 9.M. Oba moderátoři předvedli nejen výborný smysl pro humor, ale i pěvecký talent, když během večera vystoupili s písněmi Rebbeca (Adriana Slováčková) a Let it snow (Jindřich Buřt, Filip Šlosárek a Tomáš Beeldman). Diváci si kromě zhlédnutí vystoupení zakoupili i drobné vánoční výrobky žáků školy a spolu s  dobrovolným vstupným tak věnovali nemalou částku na dobročinné účely. Děkujeme všem zúčastněným za skvělý zážitek a už teď se těšíme na příští rok!

Text a video: L. Křehlík

Videa z jednotlivých vystoupení spustíte kliknutím na odkaz:

Zkrácený sestřih celé akademie (8 min.)

SAH ve tmě (úvodní vystoupení)

Rusky 9. ročník – Titanik

Anglicky 6.C – Jack a kouzelná fazole

Adriana Slováčková – Rebecca

Anglicky 6.C – Hrnečku vař

Česky 6.B – Lakomá Barka

Trio 9.M – Let it snow

SAH (závěr)

Archivy