Charita Krnov vyhlašuje sbírku přikrývek

Touto akcí chceme pomoct zmírnit období zimy lidem v oblastech válečného konfliktu v ukrajinském Donbasu. Sbíráme deky, peřiny – přikrývky nemusí být nové, avšak neroztrhané a v dobrém stavu. Pokud věnujete peníze, přikrývky budou za ně zakoupeny.

Touto akcí chceme pomoct zmírnit období zimy lidem v oblastech válečného konfliktu v ukrajinském Donbasu. Sbíráme deky, peřiny – přikrývky nemusí být nové, avšak neroztrhané a v dobrém stavu. Pokud věnujete peníze, přikrývky budou za ně zakoupeny.

Sbírka bude probíhat od 11.1.2018 – 30.1.2018 v prostorách naší školy na pavilonu A, v přízemí vždy od 7:45-8:00 hod.
Přikrývky můžete odevzdávat ve výše uvedeném termínu p.uč. Hlaváčové a Sekaninové. Za Vaši případnou peněžitou či nepeněžitou pomoc předem děkujeme.

 

Školní koordinátorky: A. Hlaváčová, R. Sekaninová

Archivy