Neskutečné – jsme na stupních vítězů

Dne 16. 1. se v Ostravě konal krajský přebor mladších žáků v šachu. Na turnaj se sjelo nejlepších 14 pětičlenných družstev z celého kraje a soutěžili o postup na mistrovství ČR. Náš tým se silné konkurence nezalekl a nakonec po dlouhých 7 hodinách obsadil nádherné 3. místo.

Dne 16. 1. se v Ostravě konal krajský přebor mladších žáků v šachu.Na turnaj se sjelo nejlepších 14 pětičlenných družstev z celého kraje a soutěžili o postup na mistrovství ČR. Náš tým ve složení Matěj Jaššo, Damián Ziakas, Martin Kolomazník, Tadeáš Stříž a Matěj Konečný se silné konkurence nezalekl a v 7 kolech se snažil získat co nejvíce bodů. Nakonec po dlouhých 7 hodinách, se ziskem 20 bodů, obsadili nádherné 3. místo.
Klukům gratulujeme a přejeme hodně sil a energie do dalších turnajů.

text K. Nováková, foto R. Hajná