Turnaje v minivolejbale pokračují

Už čtvrté kolo turnaje v minivolejbale pořádal oddíl VO Slezská orlice za podpory města Krnova na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Turnaj patřil k těm, kdy se mohli k dětem přidat i rodiče. Celkově se zúčastnilo 44 hráčů, což znamená, že se jednalo zatím o nejskromnější turnaj, co se počtu týče.

Už čtvrté kolo turnaje v minivolejbale pořádal oddíl VO Slezská orlice za podpory města Krnova na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Turnaj patřil k těm, kdy se mohli k dětem přidat i rodiče. Celkově se zúčastnilo 44 hráčů, což znamená, že se jednalo zatím o nejskromnější turnaj, co se počtu týče. Zajímavé na turnaji bylo mimo jiné i to, že už se začínají objevovat kandidáti na pohár Zlaté orlice, která se každoročně uděluje těm nejlepším v celkovém bodování, tedy hráčům, kteří za celý rok nasbírají nejvíce bodů.
Další turnaj, tentokrát už opět pouze pro děti, proběhne 21. 4. 2018 a opět na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Všechny děti, i ty, které volejbal nehrají, jsou srdečně zvány.

text a foto: Martin Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy