Velikonoční strom

I když na sebe nechalo jaro dlouho čekat, naše děti ze školní družiny se ho snažily přivolat různými akcemi, jako např. Velikonočními dílnami v SVČ Méďa, hledáním velikonočních vajíček, vyráběním slepiček, zajíčků, kuřátek, malováním kraslic, výsadbou obilí a různých semínek a také výzdobou třešňového stromu, který roste u naší školy. Velikonoční strom nám již třetím rokem zkrášluje prostory u pavilonu B. Děti i rodiče se velmi snažili, aby strom byl co nejpestřejší. Pohled na něj lahodí oku každého kolem jdoucího. S letošním zdobením nám pomohly i malé děti ze zařízení péče o děti předškolního věku při SZZ Krnov „Sdružeňáček“. Malé děti vyráběly vajíčka ubrouskovou technikou a roztavenými voskovými pastely. Na stromě můžete vidět vajíčka dřevěná, malovaná, oplétaná, papírová i umělá. Najdete zde i výrobky z recyklovaných materiálů. Všem, kteří přispěli k výzdobě, patří poděkování a také malá odměna, kterou pro děti zajistila paní Jana Mojžíšová z Klubu rodičů, které tímto děkujeme. Všem dětem i rodičům děkujeme za pomoc a určitě Vás všechny potěšíme i příští rok.

text a foto: Blanka Šrubařová