Prvňáčci a jejich první krůčky k umění

Ve středu 23.5. jsme se těšili na představení ZUŠ Krnov s názvem „Haló, jaké bude počasí?“ V příběhu děti navštívily meteorologickou stanici, kde počasí pomáhá předpovídat rosnička. V rámci příběhu se seznámily s  obory, které se na této škole vyučují – hudebním, tanečním, dramatickým a výtvarným. Děti, které navštěvují ZUŠ, nám připravily krásné představení doprovázené písničkami, tančením a scénkami.

Ve středu 23.5. jsme se těšili na představení ZUŠ Krnov s názvem „Haló, jaké bude počasí?“ Vpříběhu děti navštívily meteorologickou stanici, kde počasí pomáhá předpovídat rosnička. V rámci příběhu se seznámily s obory, které se na této škole vyučují – hudebním, tanečním, dramatickým a výtvarným. Děti, které navštěvují ZUŠ, nám připravily krásné představení doprovázené písničkami, tančením a scénkami. Prvňáčci si zazpívali známé lidové písničky, zasmáli se a hlavně se hravou formou seznámili se vším, co by mohli také umět, pokud by tuto školu chtěli začít navštěvovat.
Děkujeme žákům ZUŠ za moc hezké vystoupení 🙂
Pro všechny zájemce připomínáme, že zápis do ZUŠ Krnov bude ve středu 30. května.

třídní učitelky 1. tříd

Archivy