Jazykový kurz s rodilým mluvčím

V rámci spolupráce s jazykovou školou HELLO nabízíme ve školním roce 2018/2019 jazykový kurz s rodilým mluvčím. Kurz bude probíhat v odpoledních hodinách na naší škole a je určen pro žáky 6.-9. ročníku. Lekce vedou rodilí mluvčí z Velké Británie s praxí a metodickou podporou jazykové školy HELLO. Délka lekce je 60 minut /1x týdně a kurz stojí 1790,- na pololetí.

V rámci spolupráce s jazykovou školou HELLO nabízíme ve školním roce 2018/2019 jazykový kurz s rodilým mluvčím. Kurz bude probíhat v odpoledních hodinách na naší škole a je určen pro žáky 6.-9. ročníku. Lekce vedou rodilí mluvčí z Velké Británie s praxí a metodickou podporou jazykové školy HELLO. Délka lekce je 60 minut /1x týdně a kurz stojí 1790,- na pololetí.

Pokud vás kurz zaujal a chtěli byste se přihlásit, vyplňte níže uvedenou přihlášku a odevzdejte ji nejpozději do 25.6. 2018 do kabinetu JA p.uč. Hlaváčové.

přihláška

Archivy