První kolo minivolejbalu se blíží

Volejbalový oddíl Slezská Orlice zve všechny členy reprezentačních týmů i všechny zájemce z řad sportovců i nesportovců na první kolo minivolejbalového turnaje, které proběhne 10. 11. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Je přístupný dětem ZŠ
(6 – 15 let).

Volejbalový oddíl Slezská Orlice zve všechny členy reprezentačních týmů i všechny zájemce z řad sportovců i nesportovců na první kolo minivolejbalového turnaje, které proběhne 10. 11. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Je přístupný dětem ZŠ (6 – 15 let). Prezentace je od 9:00, začínáme v 10:00, konec cca v 14:00. Kdo přijde, určitě si zahraje. Přijďte si vyzkoušet hru speciálně upravenou pro děti tak, aby se dostaly do hry, pobavily se a zároveň se zapotily.
Nahlásit se můžete předem osobně (Martin Kopeček), telefonicky (776463261), emailem ([email protected]) nebo prostě přijďte a je to.
Vstupné dobrovolné

Archivy