Pozvánka pro fanoušky naší školní reprezentace

Zveme všechny příznivce na kvalifikační turnaj Volejbalové ligy ZŠ, který proběhne 25.11. Na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Naše reprezentační týmy se poprvé utkají se svými soupeři z jiných škol. Přijďte své odvážné spolužáky a kamarády podpořit.

Zveme všechny příznivce na kvalifikační turnaj Volejbalové ligy ZŠ, který proběhne 25. 11. Na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Naše reprezentační týmy se poprvé utkají se svými soupeři z jiných škol. Jedná se o první ze série turnajů, které mají naši reprezentaci připravit na dubnové finále. Přijďte své odvážné spolužáky a kamarády podpořit.
Začíná se v 9:00, konec cca v 15:00. Turnaj ZŠ zastřešuje a garantuje oddíl VO Slezská Orlice.
Jakékoli informace ohledně zápasů, turnajů a volejbalu na naší škole můžete sledovat na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Nejnovější příspěvky
Archivy