Boj o Mistrovství ČR

Snaha vedení volejbalového oddílu VO Slezská Orlice a také štěstí zajistily našim hráčkám mimořádné překvapení na konci sezóny. O víkendu 6. – 7. 4. nastoupí tým mladších žaček v kvalifikaci na MČR. O naší snaze dívky do poslední chvíle nevěděly.

Mladší žačky budou v dubnu bojovat v kvalifikaci o Mistrovství ČR
Snaha vedení volejbalového oddílu VO Slezská Orlice a také štěstí zajistily našim hráčkám mimořádné překvapení na konci sezóny. O víkendu 6. – 7. 4. nastoupí tým mladších žaček v kvalifikaci na MČR. O naší snaze dívky do poslední chvíle nevěděly.Tým složený především z hráček naší školy má nyní před sebou velkou výzvu a náročný úkol se na tento turnaj připravit. Tréninky i zápasy budou podle toho upraveny tak, aby se tým připravil co nejlépe hlavně v otázce souhry a herních situací.
Všem děvčatům držíme pěsti v přípravě i na turnaji.

Archivy