Bronzová medaile v krajském kole soutěže v anglickém jazyce

Miriam se v pátek 22. března v Ostravě zúčastnila krajského kola olympiády v jazyce anglickém a jak titulek napovídá, dařilo se jí.

Miriam se v pátek 22. března v Ostravě zúčastnila krajského kola olympiády v jazyce anglickém a jak titulek napovídá, dařilo se jí.

Soutěž byla rozdělena na písemnou a ústní část. Písemná část se skládala z několika různě obtížných poslechových úkolů. Ústní část byla zaměřena na schopnost rychle reagovat v nečekaných situacích a diskutovat s porotou na vylosované téma. Miriam si se situacemi i tématem skvěle poradila a získala krásné 3. místo. Na závěr porota ocenila vysokou úroveň angličtiny a jazykových dovedností všech soutěžících.

Blahopřejeme Miriam k umístění a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

text a foto: A. Hlaváčová

Archivy