Badmintonový přátelák v Zátoru

Dne 15.3.2019 jsme byli pozváni do ZŠ Zátor, abychom zde změřili síly v badmintonu proti místním. Naši školu reprezentovalo 10 žáků a domácí školu 12 žáků. Náš kroužek navštěvují pouze chlapci, což je trošku škoda. V řadách „zátoráků“ se našla i děvčata.

Dne 15.3.2019 jsme byli pozváni do ZŠ Zátor, abychom zde změřili síly v badmintonu proti místním. Naši školu reprezentovalo 10 žáků a domácí školu 12 žáků. Náš kroužek navštěvují pouze chlapci, což je trošku škoda. V řadách „zátoráků“ se našla i děvčata. Jelikož nás bylo dohromady 22 a kurty pouze 3, museli jsme turnaj rozehrát na dvě skupiny. Do playoff poté postoupily 3 nejlepší dvojice. Krnováci nezklamali a do playoff postoupili všichni. Zde se následně museli kluci porvat o postup do finále, většinou se svými spolužáky. Povedlo se nám obsadit kompletní stupně vítězů. Turnaj nakonec vyhrál tým Davidů, za nimi skončili Tomáš s Jonášem a třetí místo obsadil Marek s Arielem. Děkujeme našim hráčům i ZŠ Zátor za pěkné odpoledne a těšíme se, že je brzy přivítáme na odvetném turnaji u nás.

text a foto: Martin Klečka

Archivy