Velká cena Krnova – výsledky

V sobotu 30. března se uskutečnila na ZŠ Janáčkovo nám.17 v Krnově Velká cena mládeže v šachu. V kategoriích benjamínci, mladší žáci a starší žáci, se sešlo celkem 97 dětí. Byl to závěrečný turnaj seriálu Okresních velkých cen ( Rýmařov, Bruntál, M. Albrechtice, Holčovice, Vrbno ). Do celkového pořadí se započítávaly výsledky čtyř turnajů. Po vyhodnocení VC Krnova, bylo provedeno celkové vyhodnocení seriálů Velkých cen. Šest nejúspěšnějších chlapců a tři nejúspěšnější děvčata si přebrali nádherné poháry. 6 malých ohárů bylo rozděleno, na doporučení sedmi rozhodčích, za nejlepší partii. Dalších 6 pohárů dostali v kategorii benjamínků skokani roku. Všichni se těšíme na říjen letošního roku, kdy zahájíme již 7. ročník tohoto velmi oblíbeného okresního mládežnického šachového seriálu.

Ing. Karel Handlíř – KTCM Krnov

benjamínci

mladší žáci

starší žáci

 

Celkové výsledky seriálu okresních velkých cen

Archivy