LEGOBOTÍ PÍSEŇ

Připravili jsme pro vás na 2. května od 15:30 hodin v pavilonu A (učebna A110), další lekci pro začátečníky, na jejíž zvládnutí nepotřebujete žádné znalosti programování. Tentokrát budeme učit Legoboty zpívat!!! Pozvánka platí pro žáky, rodiče i širokou veřejnost!

Připravili jsme pro vás na 2. května od 15:30 hodin v pavilonu A (učebna A110), další lekci pro začátečníky, na jejíž zvládnutí nepotřebujete žádné znalosti programování. Tentokrát budeme učit Legoboty zpívat!!! Pozvánka platí pro žáky, rodiče i širokou veřejnost!

Přihlášení zde.

Co všechno vyzkoušíme?

Budeme mít k dispozici tablety a program na ovládání základního modulu Lego EV3 (kostka) s podvozkem (1 pár kol) a se zabudovaným reproduktorem – to jsou Legobotí hlasivky!

  • přepíšeme lidovou písničku do rytmického schématu
  • nastavíme výšku a délku tónů
  • vytvoříme více hlasů a zkusíme aspoň pár taktů ve vícehlasu!

Kdo to zvládne, může na konci opět rozpoutat Legobitvu na chodbě!

Text: P. Studnička

Archivy