Pražský zpravodaj

Milí rodičové, učitelé, spolužáci a všichni další zvědavci, máme za sebou první den v našem hlavním městě, který jsme zvládli v pohodě. Ještě jsme nebyli ani v Olomouci a už jsme věděli, že o zábavu bude postaráno, když někteří nevěděli po zastavení vlaku, na kterou stranu vystoupit. Dopravní prostředky nám vůbec činí trochu potíže, zatím chceme nastupovat tam, kam nemáme, a vystupujeme, kdy nemáme. Ale věříme, že to brzy doladíme.

Milí rodičové, učitelé, spolužáci a všichni další zvědavci, máme za sebou první den v našem hlavním městě, který jsme zvládli v pohodě. Ještě jsme nebyli ani v Olomouci a už jsme věděli, že o zábavu bude postaráno, když někteří nevěděli po zastavení vlaku, na kterou stranu vystoupit. Dopravní prostředky nám vůbec činí trochu potíže, zatím chceme nastupovat tam, kam nemáme, a vystupujeme, kdy nemáme. Ale věříme, že to brzy doladíme. Všechny pozdravujeme a posíláme krátký dokument.

Archivy