95 z 8728, 268 z 10932….co by to tak mohlo být?!

V letošním roce naši žáci poprvé vyzkoušeli soutěž Pangea. Matematická soutěž, která pracuje s reálnými příklady. Tématické okruhy jsou ze společenských a přírodovědných prostředí. Letos ovládla soutěž EKOLOGIE a HUDBA. Testování probíhalo on-line, ceny byly lákavé  a výsledky víc než příznivé. 

V letošním roce naši žáci poprvé vyzkoušeli soutěž Pangea. Matematická soutěž, která pracuje s reálnými příklady. Tématické okruhy jsou ze společenských a přírodovědných prostředí. Letos ovládla soutěž EKOLOGIE a HUDBA. Testování probíhalo on-line, ceny byly lákavé a výsledky víc než příznivé. Do soutěže se žáci zapojovali dobrovolně. Kromě toho, že si děti započítaly, procvičily si také čtenářské dovednosti a obohatily se o nové poznatky ze světa hudby a ekologie. Na své umístění mohou být pyšní.
No posuďte sami.

Páťák se umístil na 95. místě z 8 728 soutěžících v republice a 7. z 1110 v kraji.
Osmák se umístil 268. z 10 932 soutěžících v republice a 11. ze 789 v kraji.

Vypsat všechny by bylo víc než pracné, každý dostal svůj certifikát.

OTÁZKA: Kolik certifikátů vidíš na obrázku?
ODPOVĚĎ: 349 + 658 – 3 . 69 – 17 . 11 + (-200) – 900:3 + 22 + √1

odkaz na soutěž: https://www.pangeasoutez.cz/

text: M. Mylková

Archivy