Volejbalová liga ZŠ skončila překrásným turnajem

V neděli 5. 5. 2019 na hale ZŠ Janáčkovo náměstí proběhl finálový turnaj Volejbalové ligy ZŠ. Turnaje se účastnilo všech devět týmů (Rýmařov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Krnov – 2 týmy a VO Slezská Orlice – 4 týmy). Atmosféra byla překrásná, dary chutné, medaile zářivé. Vše podtrhl nezvyklý nástup, ke kterému hrál SAH.

V neděli 5. 5. 2019 na hale ZŠ Janáčkovo náměstí proběhl finálový turnaj Volejbalové ligy ZŠ. Turnaje se účastnilo všech devět týmů (Rýmařov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Krnov – 2 týmy a VO Slezská Orlice – 4 týmy). Atmosféra byla překrásná, dary chutné, medaile zářivé. Vše podtrhl nezvyklý nástup, ke kterému hrál SAH. Nedělní turnaj vyhrál tým VO Slezská Orlice “A” a celkové bodování za celý rok dopadlo takto: 1. místo – TJ Krnov, 2. místo VO Slezská Orlice “A”, 3. místo – Bruntál. Děkuji všem účastníkům, organizátorům, pomocníkům, rodičům a trenérům za hladký průběh sezóny a městu Krnov za finanční podporu. Dále děkuji všem našim hráčům, kteří letos reprezentovali naši školu na těchto turnajích. Získali několik úspěchů, které naše škola ještě neměla, a já věřím, že to dokáží příští rok zopakovat.
Atmosféru na zápase můžete shlédnout na youtube zde:
https://www.youtube.com/watch?v=BpQeM_so3sI

Další dění ve volejbale sledujte na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Archivy