Novoroční minivolejbal poprvé odzkoušel systém play off

Druhé kolo turnajů v minivolejbale proběhlo 5. 1. 2020 opět na domácí půdě oddílu VO Slezská Orlice. Ve více než 50ti utkáních si zahrálo celkem 75 hráčů všech tří kategorií. Novinkou bylo poprvé odzkoušené play off, které absolvovali nejstarší hráči a zvládli to naprosto skvěle. Celý turnaj tím nabyl na dramatičnosti, organizátoři zase měli více času na přípravu závěrečného vyhlášení. Celá akce se zdařila opět na 100%. Turnaje výrazně podporuje město Krnov.

Pro naše hráče to byla skvělá průprava do další regionální soutěže, Volejbalové ligy ZŠ kde hrají smíšené týmy a také pro družstvo žáků, které si trouflo se přihlásit i do Moravského poháru starších žáků a navýšilo tak počet nemistrovských soutěží, které naši hráči mohou během roku absolvovat.

Vše můžete sledovat na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Archivy