Těšíme se na prázdniny

Pololetí máme zdárně za sebou a než se nadějeme, budou tu letní prázdniny.  Kam pojedeme? S kým je strávíme? Co podnikneme? To jsou každoročně praktické otázky, které si rodiče i děti kladou. Já Vám trošku napovím☺. Což takhle letní tábor s kamarády ze školy? Pro spoustu rodičů i dětí je to ideální řešení. Výhodou našich letních táborů je, že se všechny děti i vedoucí mezi sebou znají, což je výhodou hlavně pro malé prvňáčky, kteří ještě nikdy na celý týden nebyli bez rodičů. Naše ŠD pořádá pro velký úspěch již 4. rokem na začátku prázdnin 2 turnusy letního tábora pro děti. Téma prvního tábora jsme určili my a další zaměření si vybraly vždy děti na konci tábora ve zpětných vazbách. Tento rok vyhrál na celé čáře Harry Potter a jeho dobrodružství v Bradavicích. Tábor pořádáme v Malé Morávce ve Václavově na chatě Lucka, která je uprostřed krásné přírody. Tábor je určen všem dětem, které mají rády dobrodružství, zábavu i napětí. Věk není rozhodující.

I. turnus proběhne v termínu: 28.6. – 4.7.2020

II. turnus proběhne v termínu: 5.7. – 11.7.2020

Ještě stále máme pár volných míst, tak neváhejte a přidejte se na dobrodružnou cestu do Bradavic. Přihlášku a podrobné informace Vám ochotně sdělí všechny paní vychovatelky a pan vychovatel. Těšíme se na Vás.

Archivy