Vybíráte školu pro svého prvňáčka?

Jsme školou, jejímž posláním je vytvářet kvalitní podmínky pro rozvoj svých žáků.

V minulosti i dnes je naše škola spojena s hledáním a uplatňováním inovativních cest ve vzdělávání. Zaměřujeme se na moderní metody výuky, které u dětí rozvíjí kvality potřebné pro uplatnění v digitálním věku – schopnost řešit problémy, nacházet nová řešení a spolupracovat, rozvíjíme jejich sebedůvěru a samostatnost.

Každá doba klade na vzdělání jiné nároky a naším cílem je pružně reagovat a připravovat naše žáky co nejlépe nejen na další studium, ale také na život jako takový.

Vytváříme otevřenou školu, kde jsou žáci, pedagogové a rodiče spolupracujícími partnery. Na škole aktivně působí KLUB RODIČŮ

Jsme tady pro žáky, kteří potřebují specifickou podporu, rozvíjíme nadané žáky.

Přijďte se k nám podívat a nakoukněte pod pokličku toho, jak se na škole vyučuje na DEN OTEVŘENÝCH HODINDVEŘÍ  nebo do SOBOTNÍ ŠKOLY. Rodiče našich žáků pro vás připravili souhrn informací o škole: INFOLETÁK. TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI!

Pro více informací klikněte na obrázek

 

FACEBOOK ŠKOLY    YOUTUBE KANÁL ŠKOLY

Archivy