Zveme vás na individuální konzultace

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na individuální konzultace, které proběhnou ve středu 6.4. online nebo ve čtvrtek 7.4. naživo od 16:00 – 18:00 hodin ve škole. Už nyní si můžete rezervovat čas v Edupage. Na schůzce i při on-line konzultaci uvítáme naše  setkání ve trojici učitel  – rodič – žák.

Těšíme se na Vás.

Rezervaci lze provést v účtu Edupage přes internet (ne v aplikaci). V levém menu stiskněte ikonu Komunikace, z nabídky vyberte ikonu Konzultační hodiny. V daném dni stiskněte červené tlačítko Rezervovat konzultaci. Učitele si vyberete modrým tlačítkem + chci se zapsat i k jiným učitelům. Označte, o které učitele máte zájem a stiskněte zelené tlačítko Vybrat. U každého učitele si vyberte čas konzultace klikem na zelené políčko rozvrhu. Po ukončení volby klikněte na zelené tlačítko Hotovo.

Před třídními schůzkami se na čas své rezervace stejným způsobem můžete podívat a přihlásit se.

Pokud byste s rezervací měli problém, obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy. Rádi vám pomůžeme.

Karel Handlíř

 

Archivy