6.C a 1.B zase spolu

Ve středu 13.dubna  jsme opět naplánovali akci s naší partnerskou třídou 1.B. A  jelikož se nám blížily Velikonoce, připravili jsme pro ně stezku kolem řeky s různými Velikonočními a Jarními úkoly. Pokud je naši prvňáčci všechny splnili, čekala je na konci sladká odměna.

Plánování i příprava se nám dařila a mohlo se jít na věc! Část třídy si nachystala stanoviště a část třídy chodila po stanovištích s prvňáky jako jejich průvodci. Když jsme všichni společně došli na konec a rozluštili tajný kód, mohli jsme jít hledat odměnu. V trávě byla ukrytá čokoládová vajíčka. Podařilo se nám najít úplně všechna a moc jsme si na nich pochutnali. Poté jsme se vydali zpět do školy. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na další společné akce!

Text B. Hamplová za 6.C

Foto A. Hlaváčová

Archivy