Výsledky zápisu do prvních tříd 2022/2023

Ve dnech 21. – 22. dubna 2022 proběhl zápis do prvních tříd. Na naši školu se k zápisu dostavilo 89 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 69 budoucích prvňáků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 20 dětí.

a

Přijatí žáci Žádosti o odklad

Máme radost, že letošní zápis mohl opět proběhnout naživo. Tématem byla farma a děti zápisem částečně provázela domácí zvířátka. Starší spolužáci připravili pro naše budoucí prvňáčky spoustu her, ve kterých děti prokazovaly obratnost, pozorovací schopnosti nebo třeba znalost zvířecích stop. Při samotném zápise  musely děti postavit komín a spočítat kostky, poznat jednotlivá zvířátka, dokreslit obrázek, vystřihnout obrázek, seřadit psí boudy podle velikosti a zavázat  mašličku. Zkrátka poradit si v naši farmě s úkoly, kde učení může být i zábavou.

Ve školním roce 2022/2023 otevřeme tři první třídy. 

 

Děkujeme všem rodičům, kteří si pro vzdělávání svých dětí vybrali naši školu. Je to pro nás veliký závazek a budeme se snažit, aby jste byli s naší prací spokojeni.

 

Karel Handlíř

 

Archivy