Rodičovská kavárna s Michalem Dubcem

Klub rodičů ve spolupráci s MAP Krnovsko váz zvou do Rodičovské kavárny na přednášku  Michala Dubce.

Téma: Vývojové potřeby dětí a co s nimi můžeme jako rodiče dělat.

Zájemce přivítáme v pondělí 9.5. 2022 od 17:00 v salónku Villa Cafe na ulici Zacpalova 1.

a

Seznámíme se s praktickým modelem dětského vývoje, který definuje dominující úkoly a jim odpovídající potřeby, vztažené k věku dítěte. Vyzkoušíme si, jak můžeme podpořit rozvoj svého dítěte konkrétními ujištěními a způsoby chování, které specificky odpovídají příslušnému vývojovému období (potřebám dítěte). V konkrétních situacích se zaměříme na práci s příčinami (nikoli jen s následky). Více: https://1url.cz/zrMLY

Z důvodu omezené kapacity místa doporučujeme si účast na přednášce rezervovat na emailu [email protected] či tel. čísle 775 982 422

a

Archivy