Okresní kolo Poháru rozhlasu

Dne 5. 5. 2022 se atleti druhého stupně naší školy vypravili soutěžit na Městský stadion Krnov v různých atletických disciplínách (běhy na 60m, 600m, 1000m, 1500m, štafeta na 4x60m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí). 

Soutěžilo se v kategoriích mladší žačky, mladší žáci, žačky a žáci. Z naší školy jsme vyslali z každé kategorie po jednom družstvu. Závodů se zúčastnily nejen školy z Krnova, ale také z Rýmařova, Lichnova, Zátoru, Bruntálu a Města Albrechtice. A jak si naši atleti v této těžké konkurenci vedli? 

Vedli si přímo báječně! 🙂 Vždyť tým mladších děvčat ve složení (Bačovská Natálie, Čechová Viktorie, Goldmanová Julie, Hamplová Barbora, Keni Viktorie, Mrkvanová Mariana, Naumovská Sofie, Ryšková Sabina) ve své kategorii zvítězil a tým starších děvčat ve složení (Bachroňová Natálie, Bezděková Anežka, Butorová Vendula, Kadlíková Karolína, Malíková Nela, Sedláková Jana, Smékalová Eliška) se umístil na krásném 3. místě!

Mladší žáci obsadili 7. místo a starší žáci obsadili 8. místo.

V individuálních kategoriích (kde se vyhodnocovali jen vítězové jednotlivých disciplín) “posbírali” naši žáci a žákyně zlaté medaile v těchto disciplínách: 60m mladší žačky – Čechová Viktorie, skok vysoký mladší žačky – Mrkvanová Mariana, 600m mladší žačky – Goldmanová Julie, skok vysoký mladší žáci – Soušek Richard, vrh koulí starší žáci – Světlý David.

Na závěr všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci školy, zaslouží si velkou pochvalu! A poděkování patří také pořadatelům závodu Atletice Krnov, protože celý závod byl skvěle připraven i zorganizován a probíhal s neskutečnou lehkostí. Na druhou stranu ale všichni víme, kolik práce a úsilí za tím stálo.

Viktor Petrskovský

Archivy