Lyžování, to nás baví 

V minulém týdnu 41 malých lyžařů denně vyjíždělo do sportovního lyžařského areálu v Dolním Údolí – Zlaté Hory, kde byly výborné sněhové podmínky pro úplné začátečníky i zkušené lyžaře.
5-denní výjezdový lyžařský kurz FUN – Line byl zaměřený na skupinovou výuku lyžování, která byla přizpůsobená dětem školního věku. Cílem bylo osvojení si základních lyžařských dovedností tzn. zastavení a jízda v pluhu, oblouky z pluhu, s přívratem vyšší lyže, smýkané oblouky a u nejpokročilejších základní carvingové oblouky.
Počasí nám vyšlo úplně super a děti si lyžování užily. Děkujeme všem instruktorům za trpělivost a pěkný přístup k dětem, panu Mičanovi za zprostředkování kurzu, CK Tihelka za bezpečnou přepravu a všem rodičům za každodenní přípravu dětí na svah. Příští rok si to určitě opět zopakujeme.
Text a foto: Blanka Šrubařová

Předchozí

Následující

Archivy