Výsledky zápisu do prvních tříd 2024/2025

Ve dnech 8.-9. dubna 2024 proběhl zápis do prvních tříd. Na naši školu se k zápisu dostavilo 71 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 59 budoucích prvňáků.  O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 12 dětí.

a

Přijatí žáci Žádosti o odklad

 

Máme radost, že letošní zápis mohl proběhnout v příjemné atmosféře zpestřené limonádou pro děti a provoněné vůní kávy od Klubu rodičů. Tématem zápisu byl cirkus, ze kterého dětem zůstal červený klaunovský nos.   Žáci ze 8.C připravili pro naše budoucí prvňáčky spoustu her, ve kterých děti prokazovaly obratnost, po hmatu poznávaly předměty, skládaly puzzle a vybarvovaly si klaunovskou čepičku. Při samotném zápisu  musely děti postavit komín a spočítat kostky, poznat jednotlivá zvířátka, nakreslit domeček, seřadit čepičky klaunů podle velikosti a zavázat  mašličku. Zkrátka poradit si v našem šapitó s úkoly, kde učení může být i zábavou.

Ve školním roce 2024/2025 otevřeme tři první třídy. 

Děkujeme všem rodičům, kteří si pro vzdělávání svých dětí vybrali naši školu. Je to pro nás veliký závazek a budeme se snažit, abyste byli s naší prací spokojeni.

Odkazy na  další fotky:  https://www.facebook.com/zsjnkrnov/

Karel Handlíř

Archivy