Tak nám to tam cinklo…

….a to hned zlatě. Vybraní žáci se dnes 11.6.2024 zúčastnili branné vědomostní soutěže WOLFRAM pořádané vojenskou správou. Pod vojenským dohledem si žáci nejdříve střihli ukázkovou rozcvičku, poté následovalo klání v mnoha disciplínách. S přilbou na hlavě a cvičným granátem házeli na cíl, vyzkoušeli si plazení v překážkové dráze, stavění mostu bez hřebíku DA VINCIHO MOST, stříleli ze vzduchovky, absolvovali silový trojboj, vyplňovali vědomostní test o operaci Wolfram, poskytovali první pomoc a běželi vytrvalostní běh. Oblastního kola se zúčastnilo 14 týmů. Naší školu zastupovaly dva týmy. Na krásném 8 místě skončil tým v podání Viktorie Č., Jonáš O., Sabina R., Adam S. Druhý tým ve složení Michael F., Ema H., Jakub Ch., Ondřej K. celou soutěž vyhráli a postoupili tak do krajského kola, které se uskuteční 1.10.2024 v prostoru Libavá. Držte jim v říjnu palce ….děkuji všem, že šli do soutěže naplno a bojovali statečně.

Monika Veselková

Předchozí

Nejnovější příspěvky
Archivy