Literární oblázky

Jsi spisovatel, básník, ilustrátor? Staň se vydávaným autorem a ukaž svůj talent světu!

Klub rodičů spolu se ZŠJN Krnov vyhlašuje třetí ročník talentové výzvy pro mladé školní spisovatele, básníky a ilustrátory.  Právě tvoje dílko může obohatit třetí školní literární sborník.  A navíc přicházíme letos s novinkou – rodinná kategorie dává prostor také rodičům. Takže pište a malujte spolu nebo třeba přidejte ilustraci k povídce Vašeho dítka či napište báseň k jeho obrázku…..

1. Kategorie PRÓZA – povídka, pohádka, vyprávění

2. Kategorie POEZIE – báseň či veršované vyprávění

3. Kategorie ILUSTRACE – maximální formát A4černobílá kresba tenkým fixem /nebo tužka – ale velmi výrazně/.

4. Kategorie TANDEM – dítě píše-rodič kreslí, rodič kreslí-dítě píše, rodič a dítě píší nebo malují spolu

Vaše dílka můžete předat v kabinetu Jazyka českého nebo na recepci školy. Nejlépe v obálce, hlavně podepsané /jméno, příjmení třída – pokud tvoříte s rodiči, tak jméno a příjmení rodiče/.

Těšíme se na nový školní bestseller!

Následující