V pátek škola neusíná!

Pohádkové bytosti a školní skřítci se v pátek 18. září přišli přivítat s našimi statečnými prvňáčky, kteří se rozhodli přespat ve škole. Celý večer jsme si hráli, poznávali spolužáky po slepu i po hmatu.

Odvahu jsme si vyzkoušeli na lanové cestičce. Potom jsme si dali perníkovou svačinku, kterou dětem připravily p. kuchařky z naší jídelny. Ve 22 hodin jsme si ve třídách rozbalili své spacáky a nechali si zdát krásné sny.

Ráno se ve škole objevily tajemné šlápoty, které nás provedly celou školou a na každém rohu nás čekal zajímavý úkol. Pátrací akce proběhla úspěšně, v ředitelně se na závěr rozdávaly medaile.

Za pomoc děkujeme všem školním pohádkovým bytostem, odvážným prvňáčkům a rodičům.

Noc prvňáčků ve škole, která patří do našeho projektu „Spolu to zvládneme“ podpořil grantem také Moravskoslezský kraj.

Poděkovat musíme  Pekarně Fryšavský a Školní jídelně na Albrechtické ulici za naplnění dětských bříšek.

tř. učitelky M. Jiroušková, H. Kratochvílová