Naše úspěchy na Okresním kole matematické olympiády

Ve středu 17.dubna se 30 našich žáků – úspěšných řešitelů školního kola Matematické olympiády zúčastnilo Okresního kola této soutěže. Letošní konkurence byla opravdu velká, v každé kategorii bylo víc jak 30 účastníků. 

Ve středu 17.dubna se 30 našich žáků – úspěšných řešitelů školního kola Matematické olympiády zúčastnilo Okresního kolatéto soutěže. Letošní konkurence byla opravdu velká, v každé kategorii bylo víc jak 30 účastníků. 

I v této konkurenci si naši žáci vedli velmi dobře a dokázali se prosadit a se zadanými složitými logickými úlohami si poradili velmi zdatně.
Mezi nejúspěšnější řešitele v jednotlivých kategoriích patřili :

6.ročník
6.místo Tereza Macháčková
11.místo Valerie Kotásková
13.místo Anna Smékalová

7.ročník
2.místo Johana Handlířová
3.místo Michal Urban
6.místo Nela Kavická
7.místo Tomáš Halíř

8.ročník
7.místo Patricie Schrammová
8.místo Daniela Kocubová
11.místo Karina Marešová

Všem účastníkům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci naší školy !!

Kabinet matematiky

Archivy