Vánoční dílna s rodiči

Vyrobit si něco před Vánocemi a mít na pomoc rodiče, to jsou chvíle, na které se děti moc těší. U nás ve třídě se to povedlo. Rodiče žáčků z 2. A přišli za námi do školy a pomohli svým dětem vyrobit přáníčka, stromeček a svícen.

Poskládat stromeček, byl úkol pro děti opravdu nelehký a byly rády, že mají u sebe maminku nebo tatínka. Jejich ruce byly opravdu potřeba. Radost dětí, když se po zápolení s papírem, výrobek povedl, byla opravdu velká a radost některých rodičů, ještě větší .

Děti i rodiče si pozdní odpoledne ve škole užili a domů si nesli pěkné, vlastní fantazií dozdobené, výrobky.

Text a foto: Eva Nevídalová