„To byl ale kravál!“

řekli si ti, kteří s námi nebyli. Pátek – valentýnský svátek měl opravdu skvělou atmosféru. Vše začalo hned ráno. Na 1. stupni to žilo. Nejdříve se vydalo do terénu 11 valentýnských pošťáků. Rozdávali po celý pátek více jak 170 psaníček, valentýnek a přáníček.

řekli si ti, kteří s námi nebyli. Pátek – valentýnský svátek měl opravdu skvělou atmosféru. Vše začalo hned ráno. Na 1. stupni to žilo. Nejdříve se vydalo do terénu 11 valentýnských pošťáků. Rozdávali po celý pátek více jak 170 psaníček, valentýnek a přáníček.

Třešničkou na dortu se stala Valenstýnská show, která trvala pouze velkou přestávku. Mohli bychom ji popsat jako bleskovou zábavu. Soutěžilo se a soutěžilo. Snažili jsme se stihnout co nejvíce právě v tak krátkém čase. Neříká se, že se má v nejlepším přestat? A my jsme přestali. Stálo to za to.
Znovu jsme se přesvědčili, že naši spolužáci se umí opravdu bavit, soutěžit a fandit. Do všeho jdou s plným nasazením.
… a my Vám za to děkujeme. Těšíme se u další podobných činností a možná i bleskových.

Vaši parlamenťáci a Bokischová L.

Archivy