Funny day

Dne 10. září 2015 pořádalo SVČ Méďa akci nejen pro děti Funny Day. Nabídka programu byla zajímavá. Lákal nás charitativní běhnabídka dílen zdarma. S dětmi z 2.A jsme se rozhodli dané akce zúčastnit. Akce byla zahájena charitativní během.

Dne 10. září 2015 pořádalo SVČ Méďa akci nejen pro děti Funny Day. Nabídka programu byla zajímavá. Lákal nás charitativní běh i nabídka dílen zdarma. S dětmi z 2.A jsme se rozhodli dané akce zúčastnit. Akce byla zahájena charitativní během. Po běhu se děti zúčastnily tvořivých dílen. Vyráběly náramky, modelovaly zvířátka z hlíny, stavěly stavby z kostek či řešily logické úkoly v deskových hrách. Kdo měl zájem o další sportovní vyžití, mohl si zahrát florbal či proskákat zábavnou nafukovací atrakcí Wipeout. Celou akci obohacovala taneční a hudební vystoupení. Jedním z největších lákadel bylo malování dětí na obličej dle vlastního přání. Děti se proměňovaly v tygry, kočičky, myšičky či spoustu dalších zvířátek. Dětem se Funny Day moc líbil. Dopoledne si velice užily a odnášely si domů mnoho vlastnoručně vyrobených dárečků.

text a foto: Jana Hlaváčková

Archivy